Blog

Latest Industry News

Warsztaty nt. pozycjonowania w wyszukiwarkach internetowych w Instytucie Lotnictwa

Już po raz czwarty Instytut Lotnictwa w Warszawie zorganizował Europejskie Forum Marketingu Instytucji Naukowych i Badawczych, które odbyło się w dniach 21-22 listopada br. Forum służy do podjęcia dyskusji i wymiany poglądów na temat współczesnych narzędzi marketingowych przedstawicieli marketingu instytucji naukowych i badawczych. Zagadnienia poruszane na konferencji dotyczyły narzędzi marketingowych w instytucjach naukowych i badawczych, mediów społecznościowych, zarządzania komunikacją marketingową. Wybrane obszary z tych dziedzin zostały omówione szczegółowo.

Wojciech Stańczuk z Entimu prowadził warsztaty na temat Pozycjonowania w wyszukiwarkach internetowych. Tematyka dotyczyła efektów działań promocyjnych w Internecie, technik organicznego SEO,  narzędzi wpierających poprawny dobór słów kluczowych, procesu budowania sieci linków, narzędzi analitycznych.

 

Nasze warsztaty spotkały się z dużym zaciekawieniem ze strony reprezentantów firm, wydawnictw a także instytutów badawczych z całej Polski zainteresowanych tematyką pozycjonowania w sieci

Back to top