Blog

Latest Industry News

Warsztaty: Jak zwiększyć konkurencyjność na rynku?

Jednym z celów, do którego dążą przedsiębiorcy jest wzrost efektywności zarządzania, a wraz z nim jakości oferowanych usług. W jaki sposób zoptymalizować funkcjonowanie firmy, wprowadzić innowacyjne rozwiązania, a co za tym idzie zwiększyć konkurencyjność na rynku?

 

 

 

 

 

 

 

 

Warsztat tematyczny dla przedsiębiorców w Urzędzie Dzielnicy Warszawa Targówek, w którym uczestniczyli m.in przedstawiciele naszej firmy odbył się 18 listopada br. pod roboczym tytułem: „Wykorzystanie technologii do uczenia się w firmie”. Ekspertami byli członkowie Fundacji Obserwatorium Zarządzania. Zgromadzeni dowiedzieli się m.in. jak: efektywnie (i efektownie) zaprezentować ofertę swojej firmy, wykorzystać własne zasoby i sprzęt by zaoszczędzić, oraz jak skutecznie uczyć nowych pracowników, aby się nie powtarzać?

Jedną z faz wzajemnego poznania oraz wymiany doświadczeń pomiędzy przedsiębiorcami stanowiła praca w grupach sieciujących. Formuła ta została dodatkowo wzbogacona o proces tzw. wzajemnego doradztwa, polegający na poszukiwaniu rozwiązań problemów w małych zespołach.

Back to top