Programowanie

Dedykowane rozwiązania internetowe

 

Budowa aplikacji

Tworzymy dedykowane aplikacje internetowe wspierające Twój biznes w sieci

Czytaj dalej wpis Budowa aplikacji

Integracja IT

Entim oferuje narzędzia efektywnej integracji przepływu danych między istniejącymi systemami oraz wdrażanie rozwiązań automatyzujących procesy biznesowe przedsiębiorstwa. Integracja IT jest sposobem na ewolucyjny rozwój infrastruktury informatycznej. Istnienie wielu systemów realizujących różne zadania jest sytuacją naturalną wynikajacą ze specjalizacji poszczególnych aplikacji oraz z poniesionych w przeszłości nakładów finansowych.

Proponujemy rozwój systemów IT w kierunku architektury usługowej SOA (Service Oriented Architecture), w której poszczególne istniejące systemy komunikują się ze sobą przez udostępniane interfejsy.

Czytaj dalej wpis Integracja IT

Zarządzanie projektami informatycznymi

Oferujemy usługi prowadzenia prac rozwojowych systemów IT w formie projektów – przedsięwzięć mających na celu osiągnięcie mierzalnych efektów (np. skócenie czasu obslugi zamówień) w ramach ustalonego budżetu i w zaplanowanym czasie.

Zapewniamy wsparcie w każdym z etapów cyklu życia projektu: od analizy przez wykonanie rozwiązań technicznych po wdrożenie i eksploatację. Istotnym elementem powodzenia projektu jest ułożenie jego harmonogramu (podział na etapy i szczegółówe zadania), oraz oszacowanie dokładnego kosztu. Poszczególne etapy prac mogą być zrealizowane przez nasz zespół inżynierów, nasza rola może również ograniczać się do opracowania stosownej dokumentacji w postaci analizy biznesowej, projektów technicznych, wymagań jakościowych czy scenariuszy testów.

Czytaj dalej wpis Zarządzanie projektami informatycznymi

Telekomunikacja

Oferujemy budowę rozwiązań telekomunikacyjnych wspierających pracę w rozproszonym środowisku internetowym. Wykonujemy rozbudowę wewnętrznych sieci transmisji danych, połączenia w jedną sieć logiczną oddziałów firmy, wdrożenia usług VoIP, systemów powiadomień opartych o SMS, komunikatory Jabber/XMPP.

Czytaj dalej wpis Telekomunikacja

Zarządzanie systemami IT

Zapewniamy kompleksowe wsparcie administracyjne dla internetowej infrastruktury Twojej organizacji

Czytaj dalej wpis Zarządzanie systemami IT

Administracja serwerami

Entim świadczy usługi administracji serwerami opartymi na systemie operacyjnym Linux – opracowywane przez nas rozwiązania informatyczne wdrażamy głównie na platformach linuksowych. Zajmujemy się kompleksową budową infrastruktury serwerowej: od doboru parametrów serwera i oferty hostingowej, poprzez instalację i konfigurację systemu operacyjnego oraz oprogramowania middleware, po bieżące utrzymanie systemów, które zawiera m.in:

Czytaj dalej wpis Administracja serwerami

Aplikacje WWW

Tworzymy dedykowane aplikacje WWW w technologiach Java oraz PHP. Realizowane są one w architekturze MVC w oparciu o popularne frameworki aplikacyjne, bądź własne wydajne rozwiązania. Zapewniamy kompleksowe wykonanie aplikacji – od analizy i projektowania, po testowanie i wdrożenie, oferujemy również usługi utrzymaniowe.

Czytaj dalej wpis Aplikacje www

Back to top