Blog

blog

Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

kartka_entim

Zapewne wielu z Was ma problem z poprawnym wycentrowaniem miniaturek w NextGEN Gallery przy osadzeniu galerii zdjęć na stronie.

MAMY ROZWIĄZANIE !

 

Rozwiązaniem jest dopisanie kodu do custom css w panelu administracyjnym WordPressa w zakładce Galeria -> Pozostałe opcje -> style -> (Ukryj opcje dostosowania)

2016-03-17_12h17_37

 

 

 

Kod który dopisujemy do custom css. .ngg–galleryoverview { text–align:center; } .ngg–gallery–thumbnail–box { float:none !important; display:inline–block; } Od tej chwili każda galeria osadzona na stronie będzie wycentrowana.

ENTIM był jednym z wystawców cieszących się dużym zainteresowaniem VIII Targów Pracy organizowanych przez Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy oraz Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Targówek. Partnerem był punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa, prowadzony przez Urząd m.st. Warszawy. Patronat medialny zapewnił portal internetowy praca.pl.

targi-pracy-2015btargi-pracy

Na zaproszenie Burmistrza Dzielnicy Targówek, Grzegorza Zawistowskiego przedstawicielki dwóch korporacji: Future Centre Training Corporation i Centrum medycznego ENEL-MED oraz reprezentująca sektor małych firm przedstawicielka firmy Entim, wzięły udział w charakterze prelegentek w panelu dyskusyjnym dotyczącym współpracy mikroprzedsiębiorstw z korporacjami. Dyskusja odbyła się podczas spotkania przedsiębiorców na Targówku organizowanego w ramach
projektu Stołeczne Forum Przedsiębiorczości

Na początku lutego w Internecie został uruchomiony portal internetowy dla branży budowlanej – Katalog Inżyniera – w nowej zmodernizowanej wersji. Serwis ten stanowi bazę firm i materiałów budowlanych dostępnych na polskim rynku. Portal prowadzony jest przez Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa Sp. z o.o.

Całość prac graficznych i programistycznych nad nową wersją serwisu została zrealizowana przez naszą firmę. Zaproponowany układ graficzny uwzględnia aktualne trendy w budowanie serwisów o charakterze katalogu danych: centralne miejsce zajmuje wyszukiwarka oraz kluczowe funkcje przeglądu i porównań materiałów budowlanych. Treści umieszczone w serwisie podzielone zostały na sekcje Produkty, Producenci, Usługodawcy, Vademecum, co ułatwia poruszanie się w strukturze portalu.

Przejrzysty layout oraz podział treści na działy Produkty, Producenci, Usługodawcy, Vademecum ułatwią poruszanie się po serwisie. Istotną funkcją serwisu jest możliwość bezpośredniego zapytania e-mailowego do działu technicznego lub handlowego danej firmy. Nowa funkcja ‚Zadaj pytanie specjaliście’ [...]

Już po raz czwarty Instytut Lotnictwa w Warszawie zorganizował Europejskie Forum Marketingu Instytucji Naukowych i Badawczych, które odbyło się w dniach 21-22 listopada br. Forum służy do podjęcia dyskusji i wymiany poglądów na temat współczesnych narzędzi marketingowych przedstawicieli marketingu instytucji naukowych i badawczych. Zagadnienia poruszane na konferencji dotyczyły narzędzi marketingowych w instytucjach naukowych i badawczych, mediów społecznościowych, zarządzania komunikacją marketingową. Wybrane obszary z tych dziedzin zostały omówione szczegółowo.

Wojciech Stańczuk z Entimu prowadził warsztaty na temat Pozycjonowania w wyszukiwarkach internetowych. Tematyka dotyczyła efektów działań promocyjnych w Internecie, technik organicznego SEO,  narzędzi wpierających poprawny dobór słów kluczowych, procesu budowania sieci linków, narzędzi analitycznych.

 

Nasze warsztaty spotkały się z dużym zaciekawieniem ze strony reprezentantów firm, wydawnictw a także instytutów badawczych z całej Polski zainteresowanych tematyką pozycjonowania w sieci

Jednym z celów, do którego dążą przedsiębiorcy jest wzrost efektywności zarządzania, a wraz z nim jakości oferowanych usług. W jaki sposób zoptymalizować funkcjonowanie firmy, wprowadzić innowacyjne rozwiązania, a co za tym idzie zwiększyć konkurencyjność na rynku?

 

 

 

 

 

 

 

 

Warsztat tematyczny dla przedsiębiorców w Urzędzie Dzielnicy Warszawa Targówek, w którym uczestniczyli m.in przedstawiciele naszej firmy odbył się 18 listopada br. pod roboczym tytułem: „Wykorzystanie technologii do uczenia się w firmie”. Ekspertami byli członkowie Fundacji Obserwatorium Zarządzania. Zgromadzeni dowiedzieli się m.in. jak: efektywnie (i efektownie) zaprezentować ofertę swojej firmy, wykorzystać własne zasoby i sprzęt by zaoszczędzić, oraz jak skutecznie uczyć nowych pracowników, aby się nie powtarzać?

Jedną z faz wzajemnego poznania oraz wymiany doświadczeń pomiędzy przedsiębiorcami stanowiła praca w grupach sieciujących. Formuła ta została dodatkowo wzbogacona o proces tzw. wzajemnego doradztwa, polegający [...]

Na V warsztatach networkingowych „Marketing on-line, marketing off-line” 9 września 2013r. w Urzędzie Dzielnicy Targówek nasz specjalista przeprowadził szkolenie z Marketingu internetowego, społecznościowego, technik pozycjonowania w wyszukiwarkach oraz wykorzystania reklamy internetowej.
W szkoleniu wzięło udział 36 przedsiębiorców z branż: reklamowej, IT, artystycznej, finansowej, edukacyjnej oraz doradczej.

 

 

 

 

 

Ze swoją działalnością w Internecie wystartował serwis informacyjny TelcoNet.pl. Jest to wortal tematyczny dla rynku telekomunikacyjnego poświęcony szeroko rozumianej branży „telco”. Telekomunikacja, internet oraz e-biznes – to trzy kluczowe sektory, którym najwięcej uwagi będą poświęcać redaktorzy serwisu.

Oprócz publikacji bieżących informacji w serwisie będą pojawiać się rynkowe analizy oraz aplikacje WWW służące statystycznej ocenie poziomu świadczenia usług telekomunikacyjnych w Polsce.

Twórcą oraz administratorem serwisu jest Entim.

Na warszawskiej GPW nowy system transakcyjny UTP (Universal Trading Platform) zastąpi działający od 12 lat Warset. Jego twórcą jest NYSE Technologies. Tę samą platformę obrotu wykorzystują giełdy grupy NYSE Euronext z siedzibami w Nowym Jorku, Paryżu, Lizbonie, Amsterdamie i Brukseli. Nowy system znacznie przyspieszy zawieranie transakcji. Stary system obsługuje 300 zleceń na sekundę, podczas gdy nowy już ok. 20 tys.!

Nasi pracownicy biorą udział w integracji systemu transakcyjnego z systemami z nim współpracującymi.
Back to top