Blog

blog

Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

kartka_entim

Zapewne wielu z Was ma problem z poprawnym wycentrowaniem miniaturek w NextGEN Gallery przy osadzeniu galerii zdjęć na stronie.

MAMY ROZWIĄZANIE !

 

Rozwiązaniem jest dopisanie kodu do custom css w panelu administracyjnym WordPressa w zakładce Galeria -> Pozostałe opcje -> style -> (Ukryj opcje dostosowania)

2016-03-17_12h17_37

 

 

 

Kod który dopisujemy do custom css. .ngg–galleryoverview { text–align:center; } .ngg–gallery–thumbnail–box { float:none !important; display:inline–block; } Od tej chwili każda galeria osadzona na stronie będzie wycentrowana.

ENTIM był jednym z wystawców cieszących się dużym zainteresowaniem VIII Targów Pracy organizowanych przez Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy oraz Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Targówek. Partnerem był punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa, prowadzony przez Urząd m.st. Warszawy. Patronat medialny zapewnił portal internetowy praca.pl.

targi-pracy-2015btargi-pracy

Na zaproszenie Burmistrza Dzielnicy Targówek, Grzegorza Zawistowskiego przedstawicielki dwóch korporacji: Future Centre Training Corporation i Centrum medycznego ENEL-MED oraz reprezentująca sektor małych firm przedstawicielka firmy Entim, wzięły udział w charakterze prelegentek w panelu dyskusyjnym dotyczącym współpracy mikroprzedsiębiorstw z korporacjami. Dyskusja odbyła się podczas spotkania przedsiębiorców na Targówku organizowanego w ramach
projektu Stołeczne Forum Przedsiębiorczości

Na początku lutego w Internecie został uruchomiony portal internetowy dla branży budowlanej – Katalog Inżyniera – w nowej zmodernizowanej wersji. Serwis ten stanowi bazę firm i materiałów budowlanych dostępnych na polskim rynku. Portal prowadzony jest przez Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa Sp. z o.o.

Całość prac graficznych i programistycznych nad nową wersją serwisu została zrealizowana przez naszą firmę. Zaproponowany układ graficzny uwzględnia aktualne trendy w budowanie serwisów o charakterze katalogu danych: centralne miejsce zajmuje wyszukiwarka oraz kluczowe funkcje przeglądu i porównań materiałów budowlanych. Treści umieszczone w serwisie podzielone zostały na sekcje Produkty, Producenci, Usługodawcy, Vademecum, co ułatwia poruszanie się w strukturze portalu.

Przejrzysty layout oraz podział treści na działy Produkty, Producenci, Usługodawcy, Vademecum ułatwią poruszanie się po serwisie. Istotną funkcją serwisu jest możliwość bezpośredniego zapytania e-mailowego do działu technicznego lub handlowego danej firmy. Nowa funkcja ‚Zadaj pytanie specjaliście’ [...]

Już po raz czwarty Instytut Lotnictwa w Warszawie zorganizował Europejskie Forum Marketingu Instytucji Naukowych i Badawczych, które odbyło się w dniach 21-22 listopada br. Forum służy do podjęcia dyskusji i wymiany poglądów na temat współczesnych narzędzi marketingowych przedstawicieli marketingu instytucji naukowych i badawczych. Zagadnienia poruszane na konferencji dotyczyły narzędzi marketingowych w instytucjach naukowych i badawczych, mediów społecznościowych, zarządzania komunikacją marketingową. Wybrane obszary z tych dziedzin zostały omówione szczegółowo.

Wojciech Stańczuk z Entimu prowadził warsztaty na temat Pozycjonowania w wyszukiwarkach internetowych. Tematyka dotyczyła efektów działań promocyjnych w Internecie, technik organicznego SEO,  narzędzi wpierających poprawny dobór słów kluczowych, procesu budowania sieci linków, narzędzi analitycznych.

 

Nasze warsztaty spotkały się z dużym zaciekawieniem ze strony reprezentantów firm, wydawnictw a także instytutów badawczych z całej Polski zainteresowanych tematyką pozycjonowania w sieci

Jednym z celów, do którego dążą przedsiębiorcy jest wzrost efektywności zarządzania, a wraz z nim jakości oferowanych usług. W jaki sposób zoptymalizować funkcjonowanie firmy, wprowadzić innowacyjne rozwiązania, a co za tym idzie zwiększyć konkurencyjność na rynku?

 

 

 

 

 

 

 

 

Warsztat tematyczny dla przedsiębiorców w Urzędzie Dzielnicy Warszawa Targówek, w którym uczestniczyli m.in przedstawiciele naszej firmy odbył się 18 listopada br. pod roboczym tytułem: „Wykorzystanie technologii do uczenia się w firmie”. Ekspertami byli członkowie Fundacji Obserwatorium Zarządzania. Zgromadzeni dowiedzieli się m.in. jak: efektywnie (i efektownie) zaprezentować ofertę swojej firmy, wykorzystać własne zasoby i sprzęt by zaoszczędzić, oraz jak skutecznie uczyć nowych pracowników, aby się nie powtarzać?

Jedną z faz wzajemnego poznania oraz wymiany doświadczeń pomiędzy przedsiębiorcami stanowiła praca w grupach sieciujących. Formuła ta została dodatkowo wzbogacona o proces tzw. wzajemnego doradztwa, polegający [...]

Na V warsztatach networkingowych „Marketing on-line, marketing off-line” 9 września 2013r. w Urzędzie Dzielnicy Targówek nasz specjalista przeprowadził szkolenie z Marketingu internetowego, społecznościowego, technik pozycjonowania w wyszukiwarkach oraz wykorzystania reklamy internetowej.
W szkoleniu wzięło udział 36 przedsiębiorców z branż: reklamowej, IT, artystycznej, finansowej, edukacyjnej oraz doradczej.

 

 

 

 

 

Ze swoją działalnością w Internecie wystartował serwis informacyjny TelcoNet.pl. Jest to wortal tematyczny dla rynku telekomunikacyjnego poświęcony szeroko rozumianej branży „telco”. Telekomunikacja, internet oraz e-biznes – to trzy kluczowe sektory, którym najwięcej uwagi będą poświęcać redaktorzy serwisu.

Oprócz publikacji bieżących informacji w serwisie będą pojawiać się rynkowe analizy oraz aplikacje WWW służące statystycznej ocenie poziomu świadczenia usług telekomunikacyjnych w Polsce.

Twórcą oraz administratorem serwisu jest Entim.

Back to top